Slanina a víno Zikmund František
POPIS: Olej na plátně, rozměr 30 x 50 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 500 Kč |
Číslo položky:18444
Žádné příhozy | ||