Šlechtična s kapesníčkem Nesignováno .

POPIS: Pastel, rozměr 69 x 89 cm, malba silně poškozena, rám poškozen, zaskleno
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky:5760
900 Kč 3. 11. 2017 23:40:24
800 Kč 1. 11. 2017 00:06:51