Šlechtična s kapesníčkem Nesignováno .
POPIS: Pastel, rozměr 69 x 89 cm, malba silně poškozena, rám poškozen, zaskleno
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 900 Kč |
Číslo položky:5760
900 Kč | 3. 11. 2017 23:40:24 | |
800 Kč | 1. 11. 2017 00:06:51 | |