Šlechtična s perlami Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 54,5 x 43,5 cm, reitoilováno .
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Číslo položky:17931