Šlechtična s psíkem Nesignováno .
POPIS: Olej na překližce, ovál, rozměry : 32,5 x 27 cm . Kopie.
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 300 Kč |
Číslo položky:13004