Šlechtična s psíkem Nesignováno .

POPIS: Olej na překližce, ovál, rozměry : 32,5 x 27 cm . Kopie.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky:13004