Slepé říční rameno Lexa Quido

POPIS: Olej na lepence, rozměr 46 x 59,5 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Narozen 1895
O AUTOROVI: Narozen 1895
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:16766
1 000 Kč 6. 4. 2023 20:49:34