Slepičí farma, 1926 Reichmann Franz

POPIS: Akvarel na papíře, 30 x 45 cm, paspartováno, zarámováno zaskleno. Posoudila Dr. Brigitte Huck
O AUTOROVI: Franz Reichmann (1868-?), Hühnerhof / Rakouský malíř.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:18124
2 000 Kč 18. 9. 2023 22:46:34