Slunce za okny - Velký formát Sekyra Josef
POPIS: Kombinovaná technika na plátně se zlacením, rozměr 100,5 x 89 cm, signováno monogramem JS
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
Aktuální cena: | 35 000 Kč |
Číslo položky:7625
35 000 Kč | 26. 2. 2019 17:26:21 | |