Slunečnice Lustig Gustav

POPIS: Olej na překližce, rozměry: 50 x 60 cm , rám mírně poškozený.
O AUTOROVI: Gustav Lustig, nar. 1901, zemř. 1973 Studia-Akademie Berlín a soukromá studia.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 31 000 Kč
Číslo položky:12734