Slunečnice v modré váze Lachout Vlastislav

POPIS: Olej na plátně, rozměr 50 x 40 cm
O AUTOROVI: Vlastislav Lachout Narodil se 13. 2. 1935 v Kyjích u Prahy Malíř, restaurátor. Studoval u profesorů O. Oplta, K. Součka a M. Holého na AVU v Praze. V roce 1962 postgraduální... zobrazit více >
O AUTOROVI: Vlastislav Lachout Narodil se 13. 2. 1935 v Kyjích u Prahy Malíř, restaurátor. Studoval u profesorů O. Oplta, K. Součka a M. Holého na AVU v Praze. V roce 1962 postgraduální studium malířských a restaurátorských technik u profesora B. Slánského na AVU v Praze. Věnuje se malbě portrétu, krajiny a restaurování, kde se specializuje na nástěnnou malbu, restaurování závěsných obrazů a polychromovanou plastiku. Zúčastnil se restaurátorských prací v Národním divadle v Praze.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky:14682