Slza Suchánek Vladimír

POPIS: litografie č. 24/200, rozměr 29,5 x 20,5 cm, signováno. Sbírka Vladimíra Mikule
O AUTOROVI: Grafik
O AUTOROVI: Grafik
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky:11894