Divoženka Šnábl Alfréd

POPIS: Olej na lepence, rozměr 16,5 x 11,5 cm, zaskleno
O AUTOROVI: Narodil se 27.2.1901 v Domažlicích. Studoval na uměleckoprůmyslové škole a na pražské Akademii výtvarného umění u prof. Švabinského a W. Nowaka. Věnoval se krajinomalbě a... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 27.2.1901 v Domažlicích. Studoval na uměleckoprůmyslové škole a na pražské Akademii výtvarného umění u prof. Švabinského a W. Nowaka. Věnoval se krajinomalbě a malbě zátiší. (Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

12. 11. 2024 22:26:00
Číslo položky:21059
Žádné příhozy