Sněmovní (Pětikostelní) ulice Jonáš ?

POPIS: Olej na plátně, fixováno na lepence, rozměry: 67 x 49,5 cm, nerámováno
O AUTOROVI: O autorovi nebyly zjištěny údaje
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 400 Kč
Číslo položky:18846