Snopy v srpnu Grus Jaroslav
POPIS: Olej na lepence, rozměr 90,5 x 107,8 cm, nesignováno. Vzadu opatřeno vývozním štítkem a razítkem Národní Galerie v Praze č. 214 A83335. Obraz byl majitelem zakoupen v aukční síni (viz. předávací protokol na předposlední fotografii)
Vyvolávací cena: | 12 500 Kč |
Aktuální cena: | 12 500 Kč |
Číslo položky:6920
12 500 Kč | 4. 12. 2018 18:49:47 | |