Socha modlící se světice Neznačeno

POPIS: Dřevěná plastika, výška : 35 cm. 19.století. K předmětu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty.
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky:12976