Menší imaginární krajina Sokol Valdemar

POPIS: Olej na dřevotřískové desce, rozměr 38 x 28 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Narodil se 2. března 1939 v Praze. V roce 1965 ukončil studium scénografie na loutkářské katedře DAMU a od roku 1967 se věnuje volné malířské tvorbě. Ve spolupráci s architektem... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 2. března 1939 v Praze. V roce 1965 ukončil studium scénografie na loutkářské katedře DAMU a od roku 1967 se věnuje volné malířské tvorbě. Ve spolupráci s architektem se podílel na řadě realizací pro různé podniky a ve společenských interiérech, naposledy pro svatební síň v Rakovníku. roce 1993 byla V. Sokolovi udělena cena Česko – Bavorského uměleckého spolku za tvůrčí uměleckou činnost a v roce 1995 medaile Franze Kafky.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč

13. 11. 2024 19:54:00
Číslo položky:21065
Žádné příhozy