Soubor sedmi děl
Soubor sedmi děl
Soubor sedmi děl
Soubor sedmi děl
Soubor sedmi děl
Soubor sedmi děl
Soubor sedmi děl
Soubor sedmi děl
Soubor sedmi děl
Soubor sedmi děl
Soubor sedmi děl
Soubor sedmi děl
Soubor sedmi děl
Soubor sedmi děl
Soubor sedmi děl
Soubor sedmi děl
Soubor sedmi děl
Soubor sedmi děl
Soubor sedmi děl
Soubor sedmi děl
+ 15

Soubor sedmi děl Různí autoři

POPIS: Olej na překližce, rozměr 29 x 39 cm, Olej na lepence, rozměr 61 x 44,5 cm, poškozeno, Litografie, výřez pasparty 25,5 x 31 cm, Pastel, rozměr 28 x 33 cm, zaskleno, Tužka + běloba, rozměr ve výřezu 22 x 29 cm, zaskleno, Olej na plátně, rozměr 80 x 40 cm, Olej na plátně, rozměr 50 x 69 cm.
O AUTOROVI: Díla od více autorů
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:18548
1 000 Kč 20. 11. 2023 19:54:31