Sova Slavíček Antonín
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 46 x 72 cm , nesignováno. Na blindrámu přípis s ověřením syna autora, Jana Slavíčka
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
Aktuální cena: | 56 000 Kč |
Číslo položky:18004