Španělské tanečnice Novák Josef (Józa)
POPIS: Olej na dřevě, ve výřezu pasparty: 13 x 19 cm, nesignováno
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 800 Kč |
Číslo položky:7513
800 Kč | 3. 12. 2018 21:50:59 | |