Španělský krok Bauer Carl Franz

POPIS: Olej na překližce, rozměr 37,5 x 49,5 cm, rám poškozen
O AUTOROVI: 1879 -1954 Rakouský malíř
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky:15607