Spící dívka Kremlička Rudolf
POPIS: Litografie, rozměr ve výřezu 21 x 26,5 cm, zaskleno, nesignováno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 800 Kč |
Číslo položky:11425