Spící dívka Toyen - Marie Čermínová
POPIS: Litografie + akvarel,rozměr ve výřezu 12,5 x 19,5, zaskleno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 200 Kč |
Číslo položky:5725