Spící dívka Karásek Josef

POPIS: Olej na lepence, rozměr 20 x 30 cm, signováno vpravo dole Jos. Karásek 42
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Číslo položky:5392
400 Kč 10. 9. 2017 19:08:01
300 Kč 14. 7. 2017 13:24:20