Společnost na vyhlídce Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, fixováno na lepence, rozměry : 27 x 58,5 cm
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 6 100 Kč
Číslo položky:14115