Srnec - Opočno Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 67 x 54,5 cm. Obraz pochází ze zámku Opočno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky:13444