Srnky u jezera Nesignováno .

POPIS: Akvarel, rozměr ve výřezu 16,5 x 29,5 cm, zaskleno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky:16149
2 600 Kč 2. 7. 2022 19:21:10
2 500 Kč 21. 6. 2022 21:18:02