Stadion Respect - Boží vůle Nesnídalová Jitka Paclík

POPIS: Olej na plátně, rozměr 100 x 130 cm, nerámováno
O AUTOROVI: (1983, Dačice) Absolventka Akademie výtvarných umění v Praze. Zabývá se malbou, která je často propojena s objekty. Vítězka soutěže pro mladé umělce do 35 let v kategorii... zobrazit více >
O AUTOROVI: (1983, Dačice) Absolventka Akademie výtvarných umění v Praze. Zabývá se malbou, která je často propojena s objekty. Vítězka soutěže pro mladé umělce do 35 let v kategorii malba a finalistka několika dalších soutěží: Essel Award - Národní galerie, Praha; Leinemann-Stiftung- Berlin; Ars kontakt; Seat emocion; Loreal design... Je také zastoupena ve francouzské sbírce společnosti CFDT, Clarion aj. soukromých sbírkách. Působila na stážích na salzburské Summer Academy a londýnské Middlesex University Studium 2004-2010 Akademie výtvarních umění v Praze 2007-2009 Maliřský atelier prof. Zdeňka Berana 2005- 2007 Malířský atelier doc. Michaela Rittsteina 2004-2005 Atelier intermediální tvorby prof. Milana Knižáka 2009 Middlesex University - Londýn, VB 2008 Internation Summer Academy of Fine Arts, Salzburg, Rakousko Společné výstavy (výběr) 2004 Studenti atelieru prof. Knižáka, Galerie XXL, Louny 2005 Symposium Klenová, Klatovy 2006 Studenti ateliérů Michaela Rittsteina a Stanislava Diviše, Galerie AVU, Praha 2007 Maturace, Galerie AVU, Praha 2007 AVU 18, Národní galerie, Praha 2008 Defenestrace, Novoměstská radnice, Praha 2009 Essel AWARD CEE 2009, výstava nominací, Národní galerie, Praha 2009 Konfrontace - 6. ročník, Novoměstská radnice, Brno 2010 Regeneration 2010, Paříž, Francie 2010 Diplomanti AVU 2010, Národní galerie, Praze Samostatné výstavy 2010 Summer City, (A)VOID Gallery, Praha 2010 Vzpomínky, Galerie Peron, Praha
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky:13965