Stařík s dýmkou Horn Julius

POPIS: Olej na dřevě, rozměry : 31,5 x 25,5 cm, řezaný rám povrchově poškozený
O AUTOROVI: Narodil se 26. 8. 1900 v Praze. Studoval v letech 1915-1922 na UMPRUM v Praze. V malířství se nejvíce věnoval portrétům. Zúčastňoval se přehlídek ex libris. Akademický malíř... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 26. 8. 1900 v Praze. Studoval v letech 1915-1922 na UMPRUM v Praze. V malířství se nejvíce věnoval portrétům. Zúčastňoval se přehlídek ex libris. Akademický malíř a grafik, studoval na umělecko průmyslové škole v Praze u prof. Dítěte a Kysely. Studijní cesty konal po Vídni, Německu a Paříži. Ve své tvorbě se věnoval především portrétům a figurální malbě. Portrétoval mj. Tomáše i Jana Baťu. Při svém pobytu na Zlínsku maloval zdejší venkovany.
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky:9451