Starý mlýn Barták Ludvík

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 74 x 100 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Ludvík Barták. Narodil se 20.8.1857 v Chlumci nad Cidlinou a zemřel 29.4.1921. Malíř – krajinář
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky:15203