Starý přístav u Dubrovníku Mikš Joža
POPIS: Olej na dřevě, 50 x 70 cm, rám poškozen. Zdařilá práce z malířovy cesty po Dalmácii.
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 17 000 Kč |
Číslo položky:7986