Starý přístav u Dubrovníku
Starý přístav u Dubrovníku
Starý přístav u Dubrovníku
Starý přístav u Dubrovníku
Starý přístav u Dubrovníku
Starý přístav u Dubrovníku
Starý přístav u Dubrovníku
+ 2

Starý přístav u Dubrovníku Mikš Joža

POPIS: Olej na dřevě, 50 x 70 cm, rám poškozen. Zdařilá práce z malířovy cesty po Dalmácii.
O AUTOROVI: Mikš Joža (1901-1966) * 21.4. 1901 Malá Sklaice u Náchoda – † 1966 Joža Mikš byl žákem prof.Hofbauera na UMPRUM v Praze, studijní cesty podnikl v r.1927 do Jugoslávie a... zobrazit více >
O AUTOROVI: Mikš Joža (1901-1966) * 21.4. 1901 Malá Sklaice u Náchoda – † 1966 Joža Mikš byl žákem prof.Hofbauera na UMPRUM v Praze, studijní cesty podnikl v r.1927 do Jugoslávie a Itálie.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky:7986