Starý Slovák Malý František

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 83 x 69 cm, datováno 1949, malba poškozena
O AUTOROVI: Franta Malý Narodil se 2. 9. 1900 v Rosicích nad Labem pod jménem František Hájek-Hvězdínský. zemř. 1980 v Karlových Varech Působil jako krajinář i figuralista na Smíchově.... zobrazit více >
O AUTOROVI: Franta Malý Narodil se 2. 9. 1900 v Rosicích nad Labem pod jménem František Hájek-Hvězdínský. zemř. 1980 v Karlových Varech Působil jako krajinář i figuralista na Smíchově. Studoval u prof. Bukovace.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Číslo položky:11391