Starý statek Ehrmanns Theodor Freiherr

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 42 x 58 cm. 19. století
O AUTOROVI: Theodor Freiherr (baron) von Ehrmanns (1846 Vídeň - 1923 tamtéž) malíř krajinář. Studoval ve Vídni, Mnichově a Kodani
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Aktuální cena: 22 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:17056
Žádné příhozy