Starý vinař Bureš Josef

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 73,5 x 59 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Narodil se 5.6.1889 v Chrudimi a zemřel 5.6.1969 v Domažlicích. Soukromě studoval u Karla Reisnera a Karla Raška, ve studiu malířství pokračoval na pražské Akademii výtvarného... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 5.6.1889 v Chrudimi a zemřel 5.6.1969 v Domažlicích. Soukromě studoval u Karla Reisnera a Karla Raška, ve studiu malířství pokračoval na pražské Akademii výtvarného umění, kde byl žákem prof. Bukovace, Schwaigera a Ottenfelda. Věnoval se portrétní malbě, zobrazoval rázovité postavy z chodských vesnic a z Domažlic. (Tomanův slovník)
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 8 600 Kč
Číslo položky:17233