Statek Autor nezjištěn

POPIS: Pastel, rozměr 49 x 68,5 cm, zaskleno, signováno vlevo dole, datováno 1945
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:5784
Žádné příhozy