Statek v rozkvetlých loukách Bubeníček Jindřich
POPIS: Akvarel rozměry ve výřezu pasparty: 35 x 43 cm: celkové rozměry: 56 x 63,5cm, datováno 1924, zaskleno
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
Aktuální cena: | 4 000 Kč |
Číslo položky:20201
Žádné příhozy | ||