Statek v zimě Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 60 x 80,5 cm, nerámováno, malba poškozená.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:15141
Žádné příhozy