Stavení s mlýnem Nesignováno .
POPIS: Výšivka hedvábím, rozměry : 16 x 22 cm, přelom 18. až 19. století, zaskleno
Vyvolávací cena: | 1 200 Kč |
Aktuální cena: | 1 200 Kč |
Číslo položky:10573
1 200 Kč | 22. 6. 2020 19:33:09 | |