Stavení s mlýnem Nesignováno .

POPIS: Výšivka hedvábím, rozměry : 16 x 22 cm, přelom 18. až 19. století, zaskleno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky:10573
1 200 Kč 22. 6. 2020 19:33:09