Stětí Jana Křtitele Anonym .
POPIS: Pravoslavná ikona. Dřevěná deska, tempera , zlaceno gravírováno, poškozeno rozměry: 38 x 31 cm. Rusko 19.století. K obrazu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 000 Kč |
Číslo položky:13030
2 000 Kč | 13. 8. 2021 20:57:00 | |