Stojící akt Kuba Ludvík - označeno

POPIS: Olej na lepence, rozměry: 30,5 x 18 cm, zaskleno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Číslo položky:19475