Strašidlo Váša Miroslav

POPIS: Tuš/akvarel, rozměr listu 38 x 24,5 cm, signováno dole uprostřed M. Váša, volný list - nerámováno Autor ilustrací k známé knize z roku 1961 BUBÁCI ANEB MALÝ PŘÍRODOPIS DUCHŮ, PŘÍZRAKŮ A STRAŠIDEL.
O AUTOROVI: 16. května 1920, České Budějovice – 14. srpna 1996, Praha) byl český malíř, grafik a ilustrátor. Věnoval se především knižním ilustracím a návrhům knižních obálek a také... zobrazit více >
O AUTOROVI: 16. května 1920, České Budějovice – 14. srpna 1996, Praha) byl český malíř, grafik a ilustrátor. Věnoval se především knižním ilustracím a návrhům knižních obálek a také užité a propagační grafice.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky:5470
900 Kč 17. 10. 2017 21:19:21
800 Kč 30. 9. 2017 22:09:17