Strašidlo Váša Miroslav
POPIS: Tuš/akvarel, rozměr listu 38 x 24,5 cm, signováno dole uprostřed M. Váša, volný list - nerámováno Autor ilustrací k známé knize z roku 1961 BUBÁCI ANEB MALÝ PŘÍRODOPIS DUCHŮ, PŘÍZRAKŮ A STRAŠIDEL.
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 900 Kč |
Číslo položky:5470
900 Kč | 17. 10. 2017 21:19:21 | |
800 Kč | 30. 9. 2017 22:09:17 | |