Strom Nesignováno .

POPIS: Uhel + křída, rozměr 60 x 60 cm, zaskleno, datováno 1904
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:14928
Žádné příhozy