Strom Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 50 x 72 cm
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:17532
Žádné příhozy