Stromovka
Stromovka
Stromovka
Stromovka
Stromovka
Stromovka
+ 1

Stromovka Slavíček Antonín - okruh

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 40,5 x 51 cm. Nesignováno. Vpravo nahoře nečitelný přípis.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky:13054