Stromy Černý Rudolf

POPIS: Olej na lepence rozměr: 23 x 24,5 cm, rám poškozen.
O AUTOROVI: Rudolf Černý (16. dubna 1888 Praha – 7. května 1923 Praha), byl český akademický malíř. Studoval na pražské malířské akademii u prof. Hanuše Schwaigra.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 400 Kč
Číslo položky:15149