Stromy Stěhule Karel

POPIS: Olej na lepence, rozměr 50 x 39,5 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Narodil se 2.5.1899 v Praze a zemřel 15.9.1975 v Praze. Žák J. Bendy na umělecko průmyslové škole v Praze.
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Číslo položky:9365
400 Kč 21. 11. 2019 18:50:12
300 Kč 20. 11. 2019 22:56:58