Stromy Stěhule Karel
POPIS: Olej na lepence, rozměr 50 x 39,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 300 Kč |
Aktuální cena: | 400 Kč |
Číslo položky:9365
400 Kč | 21. 11. 2019 18:50:12 | |
300 Kč | 20. 11. 2019 22:56:58 | |