Stromy na hrázi rybníka Macoun Gustav - okruh

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 70 x 58 cm, Nesignováno
O AUTOROVI: Malíř z okruhu G. Macouna
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky:15821