Stromy u vody Kubišta připsáno

POPIS: Olej na volném plátně, rozměry 35 x 37 cm. Nově rámováno.
O AUTOROVI: Narodil se 21. 8. 1884 ve Vlčkovicích u Hradce Králové a zemřel 27. 11. 1918 v Praze. Od roku 1903 studoval na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, už následující rok přešel... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 21. 8. 1884 ve Vlčkovicích u Hradce Králové a zemřel 27. 11. 1918 v Praze. Od roku 1903 studoval na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, už následující rok přešel na Akademii výtvarných umění do ateliéru Vlaho Bukovace. Ani zde dlouho nevydržel a z akademie odešel. Krátce cestoval do Florencie a do Paříže.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky:8004